S.S.S

S.S.S

Araç Kiralamak İçin Gerekli Prosedürler Nelerdir?

Ekonomik ve Orta sınıf araçlar için minimum 23 yaşında olmak 2 yıllık ehliyete sahip olmak , Üst sınıf araçlar içinse en az 25 yaş sınırı 2 yıllık geçerli bir ehliyete sahip olmak aynı zamanda adınıza kayıtlı 1 adet kredi kartı olması yeterli olacaktır.

Ön Ödeme Yapmadan Araç Kiralamam Mümkün Mü?

Evet Firmamızda ödemeleri araç teslimi sırasında kabul ediyoruz.

Ödemeyi Nasıl Yapabiliriz ?

Ödemeyi kendi adınıza kayıtlı kredi kartıyla veya İkinci Sürücü var ise Ona ait Kredi kartı ilede ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyon İptal & Erteleme Durumları

Tüm müşterilerimizin ücretsiz rezervasyon iptal hakkı mevcut olup rezervasyon değişikliğinde ise uygun araç durumuna göre ücretsiz olarak değişiklik yapılabilir. Fakat kiralanan araç mevcut araçtan farklı bir segmentte ise ücret farkı çıkabilir.

Araçlarda Hgs (Otoyol Geçiş Sistemi) Bulunuyormu ?

Araçlarımızda Entegre Hgs sistemi mevcuttur. Kiralama süresince yapılan geçişlerden kaynaklanan ücretler dönüşte tahsil edilir.

Drop Bedeli Nedir Neye Göre Hesaplanıyor ?

Drop bedeli genellikle Araç teslim alınan ve Teslim edilen lokasyonların farklı olmasından kaynaklanan durumlarda yansıtılan bir hizmet bedelidir. Örneğin Aracı Esenboğa Havalimanından teslim aldınız fakat Sabiha Gökçen Havalimanı veya Şehir merkezinde teslim etmek istediniz bu durumda oluşan ek hizmet (Şoför ve Yakıt ücreti) bedelidir. Bu durumlarda lokasyon mesafesine göre hesaplama yapılmaktadır.

eryaman oto kiralama