Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Havaalanı Servisi

Yurtdışından veya şehir dışından ilimize gelen müşterilerimize kiraladıkları aracı havaalanına kadar getirip teslime diyoruz. Böylelikte boşa zaman kaybetmemiş oluyorsunuz.

Operasyonel Kiralama Hizmetlerimiz

Eryaman Oto Kiralama , sunduğu Operasyonel Kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özelliklerde araçlarını sipariş edebilir ve siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Eryaman Oto Kiralama’nın tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecine başlayabilmektedir.

Operasyonel Kiralama yapan kuruluşlar araçların bakım, tamir, sigorta gibi zaman alan prosedür ve maliyetlerden muaf olma özelliğine sahip olduğu gibi, aylık kiralama tutarlarının gider olarak gösterilebilmesi şirketlere ayrıca bir maddi avantaj sağlamaktadır.

Önemli avantajlar sağlayan operasyonel kiralama için şirket merkezimize ulaşmanız ve kiralamak istediğiniz aracın özelliklerini vermeniz yeterli olacaktır.

Şöförlü Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Şoförlü araç kiralama hizmetimiz sayesinde gideceğiniz yerleri aramak zorunda kalmayacak ve seyahatiniz sırasında işlerinizi halletmek için zaman yaratmış olacaksınız.

Transfer Hizmetleri – Hizmetlerimiz

Transfer hizmetlerimiz sayesinde sizi dilediğiniz yerden alıyor ve dilediğiniz yere bırakıyoruz. Şoförlerimiz sizi en kısa zamanda ve en güvenli şekilde sizi gideceğiniz yere ulaştırıyor.

eryaman oto kiralama